Strona g│ˇwna
AktualnoÂci
     ·Siostry B.
     ·Nasi sublokatorzy
     ·Informacje ogˇlne
Ranking wystawowy
Filmy i filmiki
Bankiwa
     ·O mnie
     ·M├│j rodow├│d
     ·Pami─Ötnik Bankiwy
     ·Championat Polski
     ·Championat ┼üotwy
     ·Championat Litwy
    ·Wyniki wystaw
Bonari
     ·Kr├│tko o mnie
     ·M├│j rodow├│d
     ·M┼é. Championat Polski
     ·Championat Polski
     ·Championat ┼üotwy
     ·Championat Litwy
    ·Wyniki wystaw
Galerie
Kontakt z Siostrami
Forum
Linki

Licznik odwiedzin
 
dzisiaj: 5
w tym miesi▒cu: 310
w tym roku: 3276
ogˇlnie: 155697

od dnia 9-01-2005

ZKwP Bia│ystok
  Wyniki wystaw

Wystawy BONARI Quendi Rivendell

2004 rok

KLASA MŁODZIEŻY

18 lipca Augustów (krajowa) ocena doskonała, I lokata, Zwycięstwo Młodzieży, medal złoty s. Natalia Gapaniuk - Nekrosiene (Litwa)
14-15 sierpnia Sopot (międzynarodowa) ocena doskonała, II lokata, medal srebrny s. Piotr Król
22 sierpnia Rzeszów (krajowa) ocena doskonała, lokata I, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepsza Suka w Rasie, medal złoty s. Anna Redlicka
29 sierpnia Białystok (krajowa) ocena doskonała, II lokata, medal srebrny s. Paweł Szemraj
5 wrze┼Ťnia W┼éoc┼éawek (krajowa) ocena doskona┼éa, II lokata, medal srebrny s. Jadwiga Niciewicz
3 października Legionowo (krajowa) ocena doskonała, I lokata, Zwycięstwo Młodzieży, medal złoty s. Aleksandra Lubaszka
7 listopada Pozna┼ä (mi─Ödzynarodowa) ocena doskona┼éa, III lokata, medal br─ůzowy s. Krystyna ┼üukasiewicz


2005 rok


KLASA MŁODZIEŻY

20 marca Katowice (międzynarodowa) ocena doskonała, I lokata, "Zwycięstwo Młodzieży" s. Hans Muller

KLASA OTWARTA

30 kwietnia Łódź (międzynarodowa) ocena doskonała, II lokata Otakar Vondrous (Czechy)
15 maja Dobre Miasto (krajowa) ocena doskonała, I lokata, medal złoty, CWC, Najlepsza Suka w Rasie Anna Dominiak
5 czerwca Płock (krajowa) ocena doskonała, I lokata, medal złoty Paweł Szemraj
3 lipca Olsztyn (krajowa) ocena doskonała, I lokata, medal złoty, CWC B. Larska
24 lipca Augustów (krajowa) ocena doskonała, I lokata, medal złoty, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy (BOB) K. Fiszdon

KLASA POŚREDNIA

13 sierpnia Sopot (międzynarodowa) ocena doskonała, I lokata, CWC Jaroslav Zembjak (Słowacja)
28 sierpnia Białystok (krajowa) ocena doskonała, II lokata Barbara Wójcik

Siostrzane Archiwum

· kwiecie˝ 2008
· luty 2008
· grudzie˝ 2007
· sierpie˝ 2007
· czerwiec 2007
· kwiecie˝ 2007
· marzec 2007
· wrzesie˝ 2006
· sierpie˝ 2006
· lipiec 2006
· czerwiec 2006
· kwiecie˝ 2006
· marzec 2006
· luty 2006
· sierpie˝ 2005
· lipiec 2005
· czerwiec 2005
· maj 2005
· marzec 2005
· luty 2005
· stycze˝ 2005


Owczarki belgijskie, belgi, Tervueren, Malinois, Groenendael, owczarek belgijski, owczarki, belgijskie